Anální pomůcky Vibrační anální kolíky Anální šperky Anální vibrátory
| Speciální funkce | 2 vibrační motory, Dálkové ovládání |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Zelená |
| Váha | 104 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Anální |
| Napájení | Nabíječka |
| Průměr max. | 3.5 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 8.5 cm |