Novinka
| Speciální funkce | Dálkové ovládání |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Fialová |
| Váha | 79 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | G-bod, Vaginální, Zdravotní pomůcka |
| Napájení | Nabíječka |
| Průměr min. | 3.2 cm |
| Průměr max. | 3.4 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 6.7 cm |