Luxusní vibrátory Mini vibrátory Vibrátory na klitoris NOVINKY
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Stříbrná |
| Váha | 40 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Bradavky, Klitoriální |
| Napájení | Nabíječka |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Průměr min. | 0.8 cm |
| Průměr max. | 1.3 cm |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 66 cm |