Vibrátory Masážní hlavice Levné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Barva | Zelená |
| Váha | 66 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Klitoriální, Pro páry, Penis, Tělo |
| Napájení | Nabíječka |
| Průměr min. | 2.3 cm |
| Průměr max. | 3 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 12.5 cm |