Masážní hlavice Levné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Pulzace | ne |
| Barva | Zelená |
| Váha | 75 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Bradavky, Klitoriální, Pro páry, Zdravotní pomůcka, Tělo, Varlata |
| Napájení | Nabíječka |
| Průměr max. | 3.3 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 13.4 cm |