Mini vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris Párové pomůcky Sensual play
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Modrá |
| Váha | 28 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Bradavky, Klitoriální, Pro páry, Tělo, Varlata |
| Napájení | Nabíječka |
| Materiál | Silikon |
| Průměr | 2.6 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 4.4 cm |