Novinka
Vibrátory Levné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Pulzace | ne |
| Barva | Fialová |
| Váha | 41 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Klitoriální, Vaginální |
| Napájení | Nabíječka |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Průměr | 2.1 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 5.8 cm |