Vibrátory Levné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Pulzace | ne |
| Barva | Modrá |
| Váha | 67 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Bradavky, Klitoriální, Vaginální, Tělo |
| Napájení | Nabíječka |
| Průměr min. | 2.3 cm |
| Průměr max. | 3.5 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 12.9 cm |