G-Bod Vibrátory Levné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Pulzace | ne |
| Barva | Modrá |
| Váha | 97 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Napájení | Nabíječka |
| Průměr min. | 2.4 cm |
| Průměr max. | 3.1 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 6.8 cm |