Vibrátory Masážní hlavice Levné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Modrá |
| Váha | 65 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Bradavky, Klitoriální, Pro páry, Vaginální, Tělo |
| Napájení | Nabíječka |
| Průměr max. | 2.4 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 10.1 cm |