Novinka
Vibrátory G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Vyhřívaný | 42° |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory, Vyhřívaný |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Zelená |
| Váha | 244 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Napájení | Nabíječka |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Průměr | 3.4 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 10.10 cm |