Vibrátory Multifunkční vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris Dilda s přísavkou
| Speciální funkce | 2 vibrační motory, Rotace |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Zelená |
| Váha | 308 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Napájení | Nabíječka |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Průměr | 4.1 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 14 cm |