Novinka
Vibrátory G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Pulzátory Vibrátory na klitoris Vibrační anální kolíky Anální vibrátory
| Pulzace | ne |
| Speciální funkce | 3 vibrační motory, Dálkové ovládání |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Fialová |
| Váha | 209 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Anální, G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Napájení | Nabíječka |
| Průměr max. | 3.1 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 8-10 cm |