Vibrátory G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Anální vibrátory
| Speciální funkce | 2 vibrační motory |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Zelená |
| Váha | 177 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Anální, G-bod, Vaginální |
| Průměr max. | 3.6 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 15 cm |