Novinka
Vibrátory G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Modrá |
| Váha | 193 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Napájení | Nabíječka |
| Průměr max. | 4 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 10.5 cm |